Банкетный зал на 15 чоловік

0
450

Банкет на 15 осіб в тісному колі обраних

При слові «банкет» у більшості людей виникає стійка асоціація з багатолюдним гучним застіллям, організованим по якомусь надзначущими приводу. Однак, бувають ситуації, коли і привід не настільки грандіозний, і кількість запрошених можна порахувати на пальцях двох рук, але, тим не менше, і такі збори за одним столом можна назвати банкетом.

А що, якщо це весілля або ювілей у вузькому колі близьких друзів і рідні? Не завжди є бажання влаштовувати бенкет горою, та й фінансово організувати такий захід може бути непросто. Тоді доводиться шукати пристойний ресторан на 10-15 осіб.

ресторан на 10-15 осіб
труднощі пошуку

Потрібно сказати, що існує не так багато пропозицій від закладів, які обслуговують настільки нечисленне застілля. Просто банкетні зали, як правило, розраховані на велику аудиторію. Заміський готельно-ресторанний комплекс  не просто може запропонувати Вам формат «весілля на 10-15 осіб», а навіть надати на вибір кілька різнопланових залів.

Малий банкетний зал

У цьому світлому приміщенні, виконаному в європейському стилі, можна з комфортом відсвяткувати будь-яке торжество компанією з 10 — 15 осіб. Зручні меблі, грамотно спроектоване освітлення, оригінальна сервіровка столу, страви європейської та української кухні, приємне обслуговування — все розташовує до приємного і запам’ятовується проведення часу.
Персонал пропонує додаткові послуги з декорування приміщення і столів, музичний супровід, допоможе з вибором страв, організовує доставку гостей. У разі тривалого свята, Ваші гості зможуть заночувати в номерах готелю.Якщокщо ви шукаєте
банкетный зал спб на 15 человек заходьте на нашу сторінку vk.com/vipzalspb.
мисливський зал

Якщо вибір кафе на 10-15 осіб довірити чоловікові, то він віддасть перевагу залу, оформленому в стилі мисливського будиночка. Для невеликих компаній тут є кабінки, розраховані на 8 — 12 персон. У такій окремої локації ви будете почувати себе комфортно в колі близьких і друзів, і в той же час насолоджуватися атмосферою єгерської «барлогу», з її особливим колоритом, масивними дерев’яними стільцями і столами. Відповідний настрій підтримає і найменування страв, пропонованих шеф-кухарем.
У цьому залі ви з задоволення відсвяткуєте день народження, корпоратив, весілля.

білий зал

Розташований на третьому поверсі готелю і оформлений в світлих тонах, цей зал готовий прийняти компактну компанію з 10 — 20 осіб. Світле свято і таке ж променисте настрій гарантує обслуговуючий персонал ресторану.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here