Талони на пальне

0
696

Талони на пальне WOG, OKKO
Продаємо на постійній основі, талони на бензин, дизельне паливо, газ. Дешевше ніж на АЗС.

талони ОККО

ОККО — третя за величиною в Україні мережу АЗС. Відкрилася в 1999 році в місті Стрий, Львівської області. Генеральне представництво компанії розташовано у Львові. Власником мережі АЗС є «Концерн Галнафтогаз» спільно з ЄБРР.

«Концерн Галнафтогаз» — лідер на ринку нафтопродуктів країни, сфера діяльності компанії поширюється на всі області України, окрім Донецької, Луганської та Сумської.

У 2017 році чисельність заправок по території країни зростає до 406, а кількість співробітників досягає 8000 тисяч.

Оплачувати паливо на АЗС «ОККО» можна готівкою, банківською картою, паливними картами, а також талонами на бензин «ОККО», на дизель і на газ.

Талони на бензин ОККО

Бензин, реалізований на заправках «ОККО», виготовляється на сучасних потужностях в Литві, Польщі, Угорщини, Румунії, Білорусі та інших країнах.

На заправках мережі він представлений 3 марками:

А-92 Євро — паливо високої якості, виготовлене в Білорусі по ДСТУ 4063-2001.
А-95 Євро — звичайний «чистий» бензин, вироблений за європейськими стандартами Євро 5, ДСТУ 7687: 2015 року, EN 228: 2012. Виробляється в Литві і Польщі.
A-95 Pulls — паливо нового покоління, що відповідає нормам Євро 5. У його склад введені спеціальні миючі та захисні компоненти, що містять в своєму складі високоефективний модифікатор тертя, що поліпшує роботу двигуна.
Талони на бензин «ОККО» незамінний засіб економії для будь-якого водія. Являють собою паперову карту номіналом 10, 20 і 50 л.

Талони на дизель ОККО

Мережа автозаправок «ОККО» одна з перших представила дизель преміум класу — Pulls Diesel.

Зараз на заправках мережі таке паливо реалізовано марками:

ДП Євро — високоякісний дизель, який відповідає нормам євростандарту.
Pulls Diesel — дизельне паливо преміум класу, характеризується підвищеним цетановим числом (до 55 одиниць), яке в поєднанні з очисними і захисними характеристиками полегшує холодний старт, зменшує шум, підвищує ККД двигуна. Відповідає нормам ДСТУ 7688 до: 2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови », EN 590 до: 2013.
Талони на дизель «ОККО» випускаються у вигляді паперових карток, стандартного номіналу. Їх часто замовляють великі компанії, для економії загального бюджету.

Талони на газ ОККО

Економія від заправки автомобіля газом становить приблизно 10-15% в порівнянні з бензином. На АЗС «ОККО» кожен водій може заправити своє авто високоякісним газовим паливом, яке відповідає всім екологічним нормам Євро 5.

Талони на газ «ОККО» користуються великим попитом як в юридичних, так і фізичних осіб. Випускаються вони з номіналом 10, 20 і 50 л.

талони WOG
WOG — перша в Україні національна мережа автозаправних станцій, яка веде свою активну діяльність починаючи з 2000 року. Це друга за величиною мережа АЗС в країні. Належить паливно-промисловій групі «Континіум». Центральний офіс компанії розташований в місті Луцьк. Мережа заправних станцій веде активну діяльність в 24 областях України, за станом на 2017 рік відкрито 416 АЗС. Щодня заправки «ВОГ» відвідують близько 150 тисяч клієнтів.

Якість продукції та високий рівень менеджменту АЗС «WOG» підтверджений міжнародним стандартом якості ISO 9001: 2000.

Талони на бензин WOG

Все паливо на АЗК «WOG» імпортується з-за кордону і повністю відповідає нормам Євро 5. Всього на автозаправних станціях реалізується його 8 видів, з них бензин таких марок:

А-92 MUSTANG — виготовлений в тісній співпраці з хімконцерну Innospec за стандартом Євро 5 з впровадженням очищувальних компонентів. Експортується з європейських країн.
95 eco + — проводиться на заводі Орлен в Литві за міжнародними нормами. Цей вид пального повністю екологічний, і безпечний для людини і навколишнього середовища.
А-95 — виготовлений по ДСТУ 4839: 2007, євростандарту EN 228: 2008 та екологічним нормам Євро 5.
A-95 Mustang — проведений за новою технологією колективно з хімічним гігантом Innospec. До складу спеціально введені очищаючі компоненти для двигуна. Відповідає вимогам Євро 5 і експортується з підприємств країн Європи.
100 Mustang — єдиний в своєму роді бензин, з октановим числом 100, виготовлений разом з підприємством Innospec на основі високоякісних бензинів. До складу були спеціально введені компоненти, що підвищують октанове число і очищають деталі двигуна.
Талони на бензин «WOG» випускаються у вигляді пластикових карт, номіналом 10, 20 і 50 л.

Талони на дизель WOG

Мережа автозаправок «WOG» реалізує високоякісний дизель:

ДТ Mustang — сучасне паливо стандарту Євро 5, формула якого була розроблена з Innospec. Очищає деталі двигуна, мінімально витрачається, є еко-паливом. Виробляється на заводах Білорусі, Литви, Ізраїлю та ін.
ДТ Mustang + — сучасне високоякісне дизельне паливо стандарту Євро 5, з впровадженням до складу спеціальних очищувальних присадок від заводу Innospec. Поставляється з Фінляндії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here