Генераторы

0
396

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГЕНЕРАТОРІВ

Зовнішній огляд генератора і такі контрольні операції, як перевірка рівня масла, охолоджувальної рідини, палива, потрібно виробляти при кожному запуску, незважаючи на те, що автоматика може забезпечувати безпеку при будь-яких аварійних ситуаціях, що виникають під час його роботи. Якщо генератор встановлений поза приміщенням, періодично слід ретельно очищати його, оскільки пил перешкоджає розсіюванню тепла і, тим самим, сприяє небезпечному нагріву деталей агрегату. Необхідно своєчасно проводити заміну масла.

Частота заходів з техобслуговування залежить від моделі генератора, якості застосовуваних витратних матеріалів, інтенсивності роботи агрегату, а також від ступеня автоматизації генератора, і в цілому знаходиться в межах від 50 до 100 мотогодин для бензинових генераторів. Якщо ви шукаєте Генераторы заходьте на наш сайт www.3334100.kz.

Крім заміни витратних матеріалів і фільтруючих елементів, перевіряється надійність електричних контактів, затягування болтових з’єднань, працездатність всіх систем захисту, рівень вібрації та ін.

Коли генератору доводиться працювати дуже часто, необхідність в плановому технічному обслуговуванні визначається кількістю <набігли> мотогодин. На особливу увагу до себе вимагає агрегат, який використовується рідко. Справа в тому, що двигун «любить>» аботать при навантаженні. Якщо ж він «працює» мало — для нього це «стресова» ситуація, яка призводить, наприклад, до втрати гнучкості кільця, що охоплює поршень, або до утворення сажі в робочій області двигуна. Деякі фахівці рекомендують не «доводити» агрегат до «стресу», і не рідше одного разу на місяць протягом години запускати установку на 75% -ої навантаженні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here