Англійска мова

0
427

Англійска мова вже є визнана міжнародною мовою бізнесу, науки, спорту, туризму, індустрії розваг і політики. У всьому світі англійською вільно розмовляє понад 1,5 мільярда людей, а ще близько 500 мільйонів людей є носіями мови. Згідно з нинішніми тенденціями в вивченні мови, число людей, які володіють англійською, стає дедалі більше. Давайте спробуємо зазирнути в майбутнє і уявити, що чекає англійську мову в майбутньому. Не будемо заглядати вперед занадто далеко, достатньо буде прогнозу на 30-50 років.

У 2011 році член Британської ради Девід Греддол, що є автором роботи «Англійська мова та її майбутнє», спрогнозував розвиток англійської мови в усьому світі в найближчому майбутньому. При складанні прогнозу Девід користувався інформацією ЮНЕСКО, демографічними та державними даними різних країн світу. Греддол пророкує, що світ ось-ось накриє хвиля англійської мови. Якщо ви шукаєте английский киев заходьте на наш сайт oxford-school.com.ua.

За словами фахівця, в найближче десятиліття намічається бум попиту на вивчення англійської, який продовжиться, приблизно до 2050 року. Зате до 2050 року ажіотаж спаде, і послуги мовних шкіл виявляться набагато менш затребуваними, а кількість осіб, які вільно володіють англійською як другою рідною мовою, збільшиться вдвічі.

На наш погляд, прогноз британського фахівця не виглядає фантастичним. Швидше навпаки, дане «пророцтво» має право на життя, адже адекватної заміни англійської мови в світі поки що не передбачається. І, якщо все буде і далі йти своєю чергою (мається на увазі, що жодна країна не завоює всю земну кулю і в світі збережеться ринкова економіка), то у англійського є всі шанси розвиватися далі, залишаючись головним інтернаціональною мовою. Хтось може сказати, що в наші дні дуже активно розвивається Китай і є сенс розглядати китайську мову, як заміну англійської в майбутньому, але це не так. Китайці не розуміють навіть один одного, що говорити про шанси їх мови стати загальним для всіх (більш докладно про це ми говорили в одній з попередніх статей).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here