Різновиди кави Lavazza

0
513

Лавацца — найвідоміша і улюблена багатьма торгова марка кави. Цей італійський напій є одним з кращих в світі. Характерна особливість марки Лавацца — змішування в одній упаковці декількох сортів кави. Таке нововведення відразу знайшло своїх шанувальників, а кава і кавові напої цього старовинного бренду затребувані і сьогодні. Багатий асортимент кофе лавацца в зернах купить і ознайомитися можно на сайті https://hungary.in.ua.

Історія бренду Lavazza

Ця компанія з’явилася в самому кінці 19 ст. в італійському Турині. Засновником її вважається невеликий бакалейщик Луїджі Лавацца. Саме йому прийшла ідея не тільки обсмажувати зерна і купажовані різні сорти кави, а й упаковувати їх у пергамент. Завдяки цьому, зерна довше зберігали свій незвичайний аромат.

На той момент, ніхто не міг запропонувати якісніший і смачну каву. Тому, невелика бакалійна крамничка швидко виросла в найвідомішу в світі кавову компанію. Світанок цього підприємства припав на повоєнний період. У 1947 р був винайдений сьогоднішній логотип бренду. Незважаючи на смерть Луїджі в 1949 р, обсяги продажів кави не тільки не скоротилися, але виросли настільки, що в кінці 1950-х рр. компанія придбала власний завод для обсмажування кави.

Зараз Lavazza стала найбільшим виробником кави в усьому світі. Компанія випускає безліч його видів з прекрасним купажем, що відрізняються один від одного процентним відношенням різних сортів кави в одній упаковці.

Види кави Лаваца і їх опис

Всі види цього напою відрізняються різною кількістю арабіки та робусти на кожен сорт.

Назва кави Lavazza Кількість арабіки в% Кількість робусти в%

Filtro Classic 100/0

Top Class 90/10

Pienaroma 100/0

Crema Aroma 80/20

Espresso 100/0

Qualita Rossa 70/30

Club 100/0

iTierra 100/0

Qualita Oro 100/0

Bella Crema 100/0

Espresso Grand 100/0

Gran Riserva 70/30

Gold Selection 100/0

Super Crema 80/20

Decaffeinato 60/40

Crema e Gusto Forte 80/20

Crema e Gusto 30/70

Super Gusto 80/20

Всі ці різновиди різко відрізняються за смаком і ароматом.

Наприклад, Qualita Oro — це найбільш класичний варіант італійської кави. Зерна арабіки середнього ступеня обсмаження з Бразилії. Кава цього сорту відрізняється м’яким медово-квітковим смаком і сильним приємним запахом.

Pienaroma відрізняється низьким рівнем кофеїну, незвичним кислуватим смаком, і добре підходить для варіння капучино і латте. Складається тільки з зерен арабіки.

Кава Espresso — з середньо обсмаженими зернами арабіки, спеціально створений для варіння еспресо.

iTierra теж досить незвичайна арабіка, шоколадна, з щільною пінкою і густою консистенцією.

Filtro Classic створений виключно для приготування в кавоварці. Це суміш південноамериканської та африканської арабіки з квітковим ароматом і м’яким, пряним присмаком.

Арабіка Club з легким приємним запахом і смаком призначена для готування мокко в гейзерній кавоварці.

Bella Crema — чудова суміш бразильської і американської арабіки. Кава виходить з щільною пінкою і карамельно-ванільним смаком.

Espresso Grand — індонезійська арабіка, що підходить як для приготування в турці, так і в кавоварці. Це густий і міцну каву з легким присмаком шоколаду.

Кава Gold Selection — один з найкращих купажів арабіки. Має яскравий аромат і легким вершково-молочним смаком.

Top Class — напій, що складається з суміші робусти з арабікою. Вважається еталонним італійською кавою середнього обсмаження з міцним, гіркуватим смаком.

Super Gusto позиціонується як органічна кава, вирощена в екологічно чистій місцевості, без застосування хімічних добрив.

Crema Aroma застосовується для приготування кавових напоїв з додаванням молока. Готувати його можна будь-яким способом, його м’який і ніжний смак від цього не змінюється.

Crema e Gusto Forte суміш африканської робусти з бразильської арабікою. Відрізняється сильним ступенем обсмажування. Рекомендований для приготування американо. Містить велику кількість кофеїну.

Super Crema прекрасно підійде для будь-якого способу варіння. Це одна з найбільш купованих сумішей робусти з арабікою. Володіє ніжним і легким присмаком.

Crema e Gusto має яскраво виражений запах шоколаду і пряний вершковий смак. З цієї суміші з переважанням робусти, виходить дуже міцна і насичена кава.

Qualita Rossa найкраще підійде для приготування кавових напоїв: латте або капучино. Має легкий шоколадний аромат і ніжний приємний смак.

Decaffeinato — єдиний сорт в лінійці Лавацца, що не містить кофеїн. Однак смак і аромат цієї суміші як у справжньої кави. Підійде для будь-якого способу приготування.

Gran Riserva — сорт з високим вмістом кофеїну, використовується тільки для кавоварки. Смак трохи кислуватий, але не гіркий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here