Жовтяниця у малюків

0
472

Перш ніж батьки почнуть бити на сполох і почнуть шукати відповіді на запитання про те, Почему не проходит желтушка у новорожденного 1 месяц, коли недуга йде на спад. Сьогодні Леді Жіночий Журнал допоможе вам в цьому.

Жовтяниця — нерідке явище у малюків, як правило, хвороба дає про себе знати ще в пологовому будинку. Відразу варто відзначити, що недуга не має подібностей з гепатитом або жовтяницею. В даному випадку ми говоримо про фізіологічній нормі у немовляти, який намагається адаптуватися до зовнішнього середовища. Найчастіше гепатит наздоганяє недоношених діток, хоча, як показує статистика, захворювання може проявлятися і у діток, які народилися в строк.

Базові причини виникнення желтушки
Батьки повинні знати, що в організмі немовляти відбувається процес, до якого він ще не зовсім готовий. Вся справа в тому, що за надходження кисню в організм плоду здійснюється за рахунок кров’яних тілець, інша назва яких еритроцити. У них присутня гемоглобін, характеристики якого не схожі з дією гемоглобіну А. Коли народжується малюк, то спостерігається заміна одного різновиду гемоглобіну інший. Гемоглобін А має властивість розщеплюватися, а білірубін повинен розщеплюватися ферментними механізмами.

Покидає організм останній компонент за допомогою калу і сечі. До таких перебудов немовля не готовий, а пов’язано це з тим, що його ферментний механізм не до кінця сформована. Так, в організмі новонародженого відбувається скупчення білірубіну, окрашівающегодерму в жовтуватий відтінок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here