Оригінальна серія фідерних виробів DAIWA

0
428

Оригінальна серія фідерних виробів DAIWA Powermesh Feeder відрізняється наявністю чудової якості і може бути представлена ​​відразу в декількох варіантах, відрізняючись різним строєм, довжиною і тестом. В результаті, дана модель ідеально підходить для риболовлі в будь-яких умовах, незалежно від конкретних характеристик або деяких особливостей самого водоймища. Удилище Daiwa для рыбалки на сайті https://zabros.com.ua/.

За допомогою такого фідерного вудилища DAIWA можна сміливо організовувати активну «полювання» на карасів, коропів або Лещіков різних габаритів. Завдяки представленому виробу навіть початківець рибалка з легкістю впоратися з серйозним процесом виведення, як дрібних, так і великих екземплярів.

Відмінна потужність всієї снасті повністю залежить від бланка, який розробники виготовили з універсального матеріалу — високомодульний карбон з додатковим нанесенням обплетення. Фідерні моделі DAIWA Powermesh Feeder спеціально укомплектовані сучасними кільцями SiC, які розташовані по всій довжині вироби. Неопреновая рукоять запобігає можливому ковзанню руки при виведенні власного трофея, що значно підвищує шанси рибалки на піймання великої риби.

Високоякісне фідерне вудилище DAIWA Aqualite Heavy Feeder

Представлена ​​фидерная модель особливо затребувана для риболовлі на великих річках або ж на водоймах, де спостерігається сильне підводна течія. З такими умовами впоратися далеко не кожна рибальська снасть. Розробники створили унікальну серію фідерних моделей DAIWA Aqualite Heavy Feeder, які характеризуються наступним набором експлуатаційних властивостей: максимальна потужність, яка відразу ж відчувається при першому закиданні приманки; відмінна міцність; відносно невелику вагу і бездоганна балансування.

Бланк фідерного вудилища DAIWA повністю виготовлений з високомодульного карбону і додатково укомплектований унікальними пропускними кільцями SiC збільшених розмірів. Таким чином, досвідчені рибалки можуть з легкістю застосовувати відповідний шоклідер.

Крім того, розробники фідерних снастей DAIWA Aqualite Heavy Feeder пропонують в наборі 3 змінних кінчика — 2 з них виконані з карбону, а 1 — зі спеціального скловолокна вищої якості. Представлені вироби цілком можна використовувати в парі з годівницями, вага яких не перевищує 150 грам. Загальна вага всього вудлища становить близько 250 грам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here