Гіроборди

0
488
Female with electric mini hover board scooter in green park. Eco city transportation on battery power, produce no air pollution to atmosphere

Якихось пару років назад гіроборди були зухвалої вигадкою з області наукової фантастики, зараз же вони стали невід’ємною частиною життя просунутої молоді і одним з наймодніших і вигідних засобів пересування. Даний пост присвячений тим, хто не встиг випробувати двоколісний електроскейт особисто і хоче дізнатися більше інформації про нього.

Скейт, цирковий інвентар або літаюча дошка з майбутнього? В першу чергу, Гиробод купить недорого є персональним транспортним засобом. Його конструкція складається з 2-х рухомих платформ для ніг зі спеціальними гумовими накладками, що запобігають зісковзування. Обидві платформи обладнані колесами з електроприводом, по 1 на кожну. Приставка «Гіро» в назві вказує на наявність вбудованого датчика для вимірювання положення в просторі і відповідає за те, щоб двоколісний транспорт знаходився горизонтально щодо землі. І найголовніше, досить ємна акумуляторна батарея, що забезпечує безперебійну роботу системи в цілому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here