Мерседес Бенц Sprinter Classic

0
512

Мерседес Бенц Sprinter Classic

Лінійка автомобілів категорії Мерседес Бенц Sprinter Classic представлена ​​п’ятьма модельними варіантами. У неї не входять кілька вантажних різновидів розширеної «спринтерської» версії, включаючи ізотермічний і промтоварний фургони з бортовим шасі, зате пасажирські і вантажні моделі для ведення бізнесу, а також туристичний та корпоративні автобуси виконані на бездоганному рівні комфорту, безпеки і надійності. Нові Mercedes-Benz Sprinter Classic також розрізняють по моторним конфігураціям і габаритам: у продажу компактні, довгі і наддовгі комерційні автомобілі, розраховані на неоднакову вантажопідйомність або на 16, 17, 20 пасажирів. Ви ставите бізнес-завдання — компанія допомагає їх вирішити, причому пропонує кілька варіантів відповідей — який зручніше і фінансово вигідніше, вибирає клієнт. http://razborka-bus.kiev.ua/product_additional_category/volkswagen-lt-dvigatel/

Дизайн

Комфорту багато не буває — подумали німецькі інженери і вирішили випускати мікроавтобуси-маршрутки, транспорт для перевезень туристичних груп зі зручними сидіннями, оббитими м’якою зносостійкою тканиною, з практичною обробкою всього салону. Замовивши комплектацію Corporate Bus, можна вирушати в далеку подорож і не боятися за набряклі спини — в оточенні виключної респектабельності буде зручно і не нудно. Скільки місць в салоні — залежить від обраної довжини колісної бази. Ремені безпеки встановлені на кожному кріслі, для їх фіксації використана надійна трьохточкова конструкція. Відмінний огляд забезпечують великі панорамні вікна. Двері відкриваються плавно, а в маршрутному таксі прямо на вході змонтований поручень на всю висоту салону.

Технічні характеристики і безпека

Ходова частина і безпека в будь-якої моделі реалізовані вище всяких похвал. Прослизання коліс попереджає спеціальна система стабілізації. Вона ж відповідає за часткове припинення подачі палива, яка виключає пробуксовку ходових коліс. Вам не загрожує ні знос передньої колісної пари, ні занос задньої, навіть якщо випадково не розрахували і перевищили швидкість. Система знизить розгін до рівня, допустимого для конкретного дорожнього покриття. Це дуже важливо, коли мікроавтобус або вантажопасажирський автомобіль їдуть по покритому льодом асфальту, як по рівних рейках. Система буде супроводжувати вас скрізь, відключити можна лише пробуксовку, і то на короткий час.

Неодмінно порадує плавність ходу. Людьми, які тестували машини, помічена закономірність: особливо рівно, спокійно, красиво їдуть автомобілі з пасажирської серії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here