Догляд за літніми людьми з обмеженими можливостями

0
620

Порушення судинного кровообігу в головному мозку, перенесені інсультні стану різного ступеня тяжкості, операції і отримані травми є серйозними причинами, часто виводять людину з ладу на тривалий термін. У важких випадках придбана нерухомість є безстроковим за часом вироком. Тому навіть в лікарняних умовах запрошення доглядальниці з дома по уходу за лежачими больными принесе користь хворому: штатна медсестра не володіє часом для своєчасної зміни підгузника, виконання профілакти и різних захворювань органів дихання і запобігання появи пролежнів. Також скрутним є надання моральної та психологічної підтримки такій людині, що опинилася в такій скрутному становищі.

Ми пропонуємо скористатися послугами грамотної доглядальниці саме з нашого приватного пансіонату, розташованого в Балашисі. Вартість послуг, що надаються є цілком доступною, а високоякісний догляд — безцінним.

Доглядальниця по догляду за людьми похилого віку займається виконанням наступної роботи:

· Виконання обов’язкових гігієнічних дій, таких, як умивання, виконання санації ротової порожнини, миття вух, для чоловіків гоління, а також причісування і своєчасне підстригання відросло нігтів.

· Приготування їжі і надання допомоги при годуванні.

· Відстеження прийому призначених медичний спеціаліст лікарських препаратів.

· Вимірювання артеріального тиску, частоти пульсу, а також температури тіла.

· Зміна білизни.

· Зміна памперсів, виконання підмивання.

· Профілактика появи пролежнів або їх грамотна обробка.

· Організація дозвіллєвих занять.

· Виконання прибирання в кімнаті проживання хворого і проведення щоденного провітрювання.

 

У нашому пансіонаті можна найняти доглядальницю для літньої людини з таким робочим графіком, який відповідає виникли потребам конкретної сім’ї, наприклад, для виконання денної або ж тільки нічної роботи. Це відвідування доглядальниці тільки вдень або надання послуг з постійним проживанням та забезпеченням цілодобового нагляду. При виборі необхідної кандидатури обов’язково враховуються вік, психологічні особливості людей похилого віку і безліч інших важливих чинників для забезпечення якісної роботи.

Також ми займаємося наданням послуг жителям, які перебувають з розташованих по сусідству областей. По можливості не відкладайте вирішення цієї проблеми — зателефонуйте зараз!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here