Самогонний апарат з міді

0
759

В каталозі самогонних апаратів з міді представлені різні за обсягом аламбика, самогонный аппарат купить ви можете на сайті http://casta-vinodelov.com. Побутова серія для індивідуального приготування дистиляту і основи для різних спиртних напоїв представлена ​​класичними аламбика об’ємом від 1 літра до 50 літрів. Моделі промислового призначення можуть володіти обсягом до 450 літрів. При цьому, принципова конструкція всіх дистиляторів однакова, і включає:

  • Мідний перегінний куб (котел) для розміщення та нагріву бражного продукту в процесі приготування дистиляту. Виробництво здійснюється методом ручної пайки і кування.
  • Ковпак (шолом) у вигляді цибулини, який служить для збору і передачі насичених парів в випарник. Також виконує роль повітряного дефлегматора. Тобто шолом сприяє конденсації важких частинок пара (сивушних масел), які стікають назад в перегінний куб.
  • Пароотводную трубку у формі «лебедина шийка» з нарізним сполученням з обох кінців.
  • Мідний холодильник з трьома штуцерами для подачі кінцевого продукту в ємність, а також для циркуляції охолоджуючої рідини. Даний елемент являє собою ємність для води з змійовиком.

Деякі моделі в заводській комплектації поставляються з термометром. Для збільшення функціональності апарату також можна купити різні додаткові аксесуари — мідну колону з ситом, ректификационную лінзу і т.п.
У нашому інтернет-магазині можна купити мідний самогонний апарат Alambiq оригінального португальського виробництва, а також будь-які аксесуари для нього. У каталозі представлені аламбика об’ємом від 1 до 450 літрів, які ідеально підійдуть для приготування ароматного фруктового самогону, основи для запашного віскі, рому, джину, коньяку і подібних напоїв.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here