Ремонт 5 iphone

0
584

Неможливо зарядити телефон або взагалі не включається. Так сила-силенна, яких несправностей, все це наслідок, звичайно ж, випадкового, недбалого поводження з технікою. І тоді ви стаєте перед вибором — купити новий телефон або віднести до інженерів в сервісний центр? Тут по-різному. Хто як. Але якщо зважилися на ремонт 5 iphone — відразу вас приголомшує цінами, тут по-різному, де як. Що сказати? Все залежить від ступеня пошкодження. Для цього в нашому сервісному центрі, спочатку відбувається діагностика, виявлення вузла, вузлів несправності, часом це дуже складно визначити, бо якийсь чарівної техніки не існує, що сама скаже і на блюдечку з блакитною облямівкою піднесе і розповість все, що не працює. А якщо врахувати, що 80% мікросхем і радіокомпонентів залито виробником компаундом (щось на зразок епоксидної смоли), то тут деколи не те, що ремонт, а постійні питання до самого себе, що робити? А робити наступне, по крайней мере, в нашому сервісному центрі так заведено, подальша спроба на ремонт лише за згодою клієнта. З обов’язковим поясненням наслідків, бо зняття мікросхем з компаунда, або прогріванням системної плати може призвести до незворотних наслідків до повного виключення апарату (труп) видалені. І тільки тоді, коли клієнт розуміє всю серйозність операції, і дає усну згоду, наші інженера приступають до відновлення. При летальний кінець, якщо такий трапляється, як це і не сумно, але ми зобов’язані з клієнта стягувати суму за тестування і спробу на відновлення апарату. Багато хто цього не розуміють, але погодьтеся, розбирання телефону плюс використання інструментів, і найголовніше знань, як це зробити і де шукати — варто того. Плюс розтрати, як це не банально на електроенергію, сигналізацію, зберігання і витрату часу людини годин на ремонт, все це комусь потрібно оплачувати. А з іншого боку є дуже прості несправності які усуваються протягом декількох хвилин і здавалося клієнт розмірковує за, що платити гроші, тут пару дрібниць? Ой! Ай! Як же так!? Але все, же є за, що платити. І для цього є прикладом анекдот: коли водій завозить на СТО свій автомобіль, пояснює майстру, що машина не заводиться і так і сяк. Майстер відкриває капот, щось викрутив, продув, назад укрутив … Машина, завелася. З вас 100 $. За, що кричить клієнт, за те, що ви викрутили і вкрутили ??? Ні, каже майстер. За те, що я викрутив і укрутив — це коштує 1 $, а ось за те, що я знав, що крутити 99 $. У будь-якому випадки з ремонтами в їх доцільності вирішувати вам. Ми всього лише допомагаємо, Вам зробити ваш вибір!

Всі ви прекрасно пам’ятаєте, що на конференції Macworld, на якій компанія Apple виступала в останній раз (рішення про відхід було прийнято керівництвом), Стів Джобс представив iPhone — телефон, який змінив цей світ. Ця презентація пройшла в кращих традиціях Apple: починаючи з драматизму і поглядів на поточний стан мобільного ринку, Стів Джобс продовжив і сказав, що сьогодні Apple представляє 3 революційних продукту — плеєр, мобільний браузер і телефон. Після цього картинка з трьох цих елементів на головному екрані стала обертатися, і Джобс продовжив: «Ви не зрозуміли, це не три різні речі, це один революційний продукт. Ми назвали його iPhone », після цих слів зал вибухнув від оплесків, криків і овацій. Дійсно, після подання всіх цих функцій, було зрозуміло, що iPhone — найбільш інноваційний продукт на планеті: мультитач-дисплей, саме класне додаток для перегляду фотографій, повноцінний HTML-бразуер на екрані телефону і багато іншого, «Хіба це не чудово?» — запитав Стів. В кінці презентації було оголошено, що iPhone буде продаватися у двох варіаціях: з кількістю пам’яті на 4GB і 8GB з дворічним контрактом з оператором AT & T, який в той час носив назву «Cingular». Мінімальна версія iPhone коштувала на той момент $ 499, топова — $ 599.
Пізніше, коли «на світло» з’явилася модель з об’ємом пам’яті 16GB, ціна на пристрій була знижена і 8-гігабайтний iPhone коштував $ 399, а 16-ти — $ 499.
Тоді всім було цікаво, у скільки Apple обходиться такий пристрій, скільки ця компанія витрачає на деталі, в загальному — яка його собівартість. Перші, кому вдалося відповісти на це питання, стали фахівці порталу iSuppli. iPhone на 4GB обходився Apple приблизно в $ 245, на 8GB в $ 280. Найдорожче, що було встановлено в апарат стала флеш-пам’ять — $ 35 за 4 гігабайти, і все $ 70 за 8. На другому місці по «затратності» виявився екран — $ 33,5, на третьому процесор — $ 25 (відео-чіп + сам процесор ).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here